Teenused

Kodud

Iga kodu peaks peegeldama selles elavaid inimesi – nende iseloomu, hobisid, huvisid, lemmikstiile ja vajadusi.
Kodu on pere hing, kus peale pikka töö- ja koolipäeva saab lõõgastuda ja perekeskis mugavalt aega veeta. Silm puhkab ilusas ruumis ning loodud mugavus aitab kodus kiiresti ja nauditavalt igapäevatööd ära teha. Hubased ei ole tihtipeale suured, luksuslikud interjöörid, vaid just isikupärased ja pererahva moodi interjöörid, mis lisaks mugavusele on ka funkstionaalsed ning toovad esile ruumi parimad küljed ja omadused. Mõnikord on elamisse loodavate stiilide ja mõtete osas kahtlusi parima lahenduse leidmisel ning sellistel hetkedel annabki nõu sisekujundaja. Teinekord on abi ainult mõne mööblitüki ümbervärvimisest, seinavärvi muutmisest või diivani jm detailide väljavahetamisest ning uus ja ühtne tervik Sinu ja Su pere koju ongi loodud. Sisekujundajana oskan arvestada naturaalsete materjalide ja värvidega nii seintel kui põrandatel. Ruumides saab alati kasutada keskkonnasõbralikku disaini ja taaskasutusvõimalusi otsides näiteks vana krohvi alt üles imeilusa tellis- või betoonseina. Alati on võimalus ka elu sisse puhuda Sinu vanale lemmikmööblile uue elu andmisega. Õigesti valitud valgustid, materjalid ning ruumi loodud disain tõstavad kindlasti elukvaliteeti ja produktiivsust.
Õiget lampi, vaipa, keraamilist plaati või muud sobivat elementi otsitakse mööda poode mitu nädalat, aeg läheb edasi ja elatakse pirn laes ning kips vannitoa seinal. Sisekujundaja teebki selle töö teie eest ära ning teie saate sel ajal puhata ja perega toredasti aega veeta. Sisekujundaja töö ei tähenda kindlasti kalleid valikuid, vaid pigem just taskukohaseid ja nutikaid valikuid, mille peale endal esmapilgul võib-olla raske tullagi.

Kontorid

Kontor on iga ettevõtte visiitkaart, kus töötajad veedavad enamuse oma tööpäevast. Kahtlemata peab kontor olema valgusküllane ja soe koht, kuhu töötajad tahaksid pikkadeks päevadeks tulla ning, kus töötajate hoidmise mõttes on võimalusel mõeldud ka lisaväärtustele – näiteks rattahoidjad, pesemisvõimalused neile kes mõtlevad linnaruumi säästmisele või on lihtsalt sportliku eluviisiga soovides jalgrattaga tööl käia. Sõltuvalt ettevõttest ja tegevusaladest saab väärtustada töötajaid väikeste detailidega nagu kööginurk, jõusaal, puhkenurk jne. Kui töötajad on rahul ja rõõmsad oma töökeskkonnas, siis on töötulemused samuti paremad ning töötajad on nõus oma tööandja heaks töötama pikki aastaid, sest neid ja nende soove väärtustatakse. Mõnikord vajavad kontoriruumid kergemat fresh-up uuenduskuuri- näiteks toolide, aknakatete, seinavärvi muutmise näol – ning uus atmosfäär tulemuslikuks tööks ongi loodud. Minu poole on pöördunud ka inimesed, kes teavad, milline võiks kontoriruum välja näha, kuid lihtsalt ei saada omavahel kokkuleppele, millises suunas edasi minna. Tihtipeale piisab sellistel puhkudel konsultatsioonist, et saada kätte info, mis võiks jääda, mis mitte ning fookus ongi paigas. Siit saate edasi liikuda, kas täitsa ise – valides kõik, mis vajab muutmist ise mööbli- jm salongidest välja, või siis projektipõhiselt nii, et mina toimetan lõppdetailideni teie kontori uuendamisel.

Kauplused & salongid

Iga kaupluse, salongi või muu kauplemispaiga eestvedaja teab, et just sisekujundus eristab teda konkurentidest ning meelitab kliente rohkem ligi. Toodete-kaupade õige presenteerimine on suuresti edu aluseks. Kaubanduspindade baaslahendused on tihtipeale üksluised ja igavad ning ei too tooteid piisavalt esile ning seetõttu on oluline leida päris oma lahendus. Ülioluline on õigesti valitud seinatoon, millelt isegi näiteks mööbel, mis ei pruugi alati olla viimasepeal, super hästi silma hakkab. Samuti kui on liiga tume mööbel toodete presenteerimiseks, mõjub ruum kohe väiksemana ning selleks, et tagada piisav valgustus toodete esiletõstmiseks, tuleb teha kulutusi valgustitele, jättes need pikkadeks päevadeks põlema. Teinekord piisab ainult seinavärvi muutmisest, mööbli ümberpaigutusest ning valgustite või aksessuaaride lisamisest, et anda uus ilme, mis meelitab rohkem kliente ligi ning tagab suurema müügiedu teie ettevõttes.